De online opslagdienst Dropbox is nu te versleutelen met een vingerafdruk dankzij de Touch ID-functionaliteit van de iPhone 6 en de iPhone 6 Plus. Sinds iOS 8 kunnen ook apps van derde partijen Touch ID gebruiken. Onder meer Evernote, 1Pass/LastPass, Amazon en Camera Plus gingen Dropbox al voor.
Mocht je niet over een iOS 8-appaarat bezitten, dan is het altijd handig om tweestapsverificatie voor Dropbox in te stellen. De dienst leek onlangs gehackt, maar dat ontkende Dropbox later.
Gestolen gebruikersnamen en wachtwoorden kwamen van andere plekken en werden gebruikt om op Dropbox mee in te loggen. Dat lukte de hackers niet, omdat Dropbox de aanvallen op tijd detecteerde. "Je spullen zijn veilig," verklaarde het bedrijf daarna.
Alles bij de bron; CompIdee